fbpx

Job positions

Office: Belgrade

Komercijalista

Department: Sales

Da li ste spremni da se priključite našoj brzorastućoj outsourcing kompaniji koja pruža brojne mogućnosti za razvoj?

U saradnji sa našim klijentom trenutno smo u potrazi za kandidatom koji će nam se priključiti na poziciji Komercijaliste.

Opis posla:

  • Ostvaruje zadate prodajne ciljeve
  • Otvara nove i razvija odnose sa postojećim kupcima
  • Održavanje prezentacija, vođenje pregovora i ugovaranje prodaje
  • Učestvovanje u izradi i sprovođenju marketing aktivnosti

Uslovi:

  • Poznavanje tržišta, fokusiranost na terenski rad
  • Poznavanje rada na računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Dobre veštine prodaje i izražene pregovaračke sposobnosti
  • Spremnost na timski rad uz kreativnost i inicijativu
  • Dobro organizovana, komunikativna i energična osoba

Mi nudimo:

  • Dinamično radno okruženje u kompaniji sa stalnim rastom
  • Kolegijalnu radnu okolinu
  • Mogućnost napredovanja
  • Stimulativnu zaradu

Budite slobodni da ovu poslovnu priliku podelite i sa vašim prijateljima.

Are you the right person for this job?

Send us your application and we will contact you after we review it.
Attach CV
Send application

Contact us

Address:
Knez Mihailova 10,
11000 Belgrade
Serbia

Phone:
+381 64 8170090

career@silverbellgroup.com